WYSZUKIWARKA
nowosci chiptuning Nowości

Najświeższe informacje dotyczące chiptuningu i nowości na rynku tuningowym. Znajdziesz tutaj także informacje o najnowszych programach dotyczących podnoszenia mocy. Jest już możliwy chiptuning BMW 320 td (150KM) oraz nowych silników marki Mercedes CDI!
Po intesywnych pracach jest już u nas dostępne oprogramowanie do chiptuningu nowych samochodów BMW 320 td (150KM) oraz nowych systemów sterowania silników CDI firmy Mercedes. Wkrótce będą aktualizowane nasze bazy danych dotyczące nowych modeli samochodów i wtedy będą mogli państwo zobaczyć wszelkie szczegóły dotyczące tych samochodów.

 Jest możliwy chiptuning samochodów marki FORD TDCI!
W chwili obecnej jest możliwy chiptuning silników Turbodiesela marki FORD o mocy 115 KM względnie 130 KM ( od rocznika 2002).Uzyskanie większej mocy jest możliwe w tym przypadku na poziomie 30 KM i 60 Nm momentu obrotowego. Wcześniejsze próby chiptuningu tych silników nie dawały oczekiwanych rezultatów, "kopcenie" silnika nie spełniało norm odnośnie jakości spalin. Jednakże problem ten został rozwiązany i mamy program podnoszący moc w tych silnikach bez zjawiska "kopcenia" tak jak jest w programach oryginalnych.

 Światowa nowość w wykonaniu UPsolute! Przełącznik radiowy
Moduł radiowy wykonany przez Upsolute umożliwia przełączanie w czasie jazdy poprzez pilota i odbiornik radiowy pomiędzy oryginalnym a zmodyfikowanym programem mocy! Dlaczego jest to rozwiązanie lepsze od wersji standardowej z przełącznikiem wbudowanym i instalacją eletryczną?:
  • Nie ma dodatkowej instalacji w części pasażerskiej samochodu
  • Nie ma żadnych mechanicznych przełączników w kabinie
  • Każdy odbiornik i nadajnik radiowy posiada unikalne kodowanie
  • Bez pilota nie jest możliwe aktywowanie "systemu podnoszenia mocy"(w przypadku sprzedaży samochodu)
Dalsze zalety:
  • Zimą w czasie oblodzenia dróg możliwość przełączenia systemu sterowania silnika na oryginalną wersję(bez dodatkowej mocy)
  • W przypadku jazdy samochodem innych osób pozostawienie oryginalnego programu
Dwie możliwości programowania radiowego systemu włączania mocy:
  • możliwość pozostawienia stanu podniesionej mocy nawet po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika
  • ustawienie normalnej mocy silnika przy każdym startowaniu silnika
Wszystko to jest możliwe za 750 złotych dla prawie wszystkich modeli. Proszę pytać czy jest możliwe zamontowanie tego systemu w państwa samochodzie.